ARCHETYPY

Zabieram cię w podróż do świata archetypów. Dowiesz się także jakie żywioły dominują w twojej własnej opowieści. Poznasz bohaterów i opowiem ci jak ich karmić, koić oraz korzystać z ich potencjałów. 

Zobaczysz w jakiej sferze życia twój wojownik odnajdzie największe spełnienie. Powiem ci jak ukoić twoją kobiecą stronę i jak nie wpaść w pułapki cienia.

Każda analiza wykonywana jest na podstawie daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok, godzina, miejsce).

Przygotowuję mapę archetypów malowaną piórkiem i akwarelami, a do niej dołączam legendę. 

I paint archetype maps based on your horoscope. The map is an interpretation of the key elements and heroes of your astrological story.

BAŚŃ O TOBIE

W każdym z nas drzemią rozmaite żywioły i postacie reprezentujące różne aspekty osobowości. Ta niepowtarzalna mieszanka składa się na naszą osobowość. Nasza „Drużyna Pierścienia” ma swoją misję, ale ma też swoje pułapki. W różnych obszarach życia aktywują się inni członkowie tej grupy i działają w charakterystyczny, dla danego archetypu, sposób.

Możemy się złościć i marzyć, że mogliśmy zareagować inaczej….albo możemy zawczasu przyjrzeć się sposobom w jaki reagują aspekty naszej psychiki i pomóc im wykorzystać swój potencjał. 

Bywa, że masz w sobie jakości ciepłej, dobrej i opiekuńczej mamy, ale zadziwia cię jak często reagujesz jak żądny krwi wiking. Do tego wszystkiego jesteś drobiazgowa jak archetypowy urzędnik, ale w romantycznym związku stajesz się rozmarzoną nimfą. Lub na odwrót 😀 

To wszystko są twoi bohaterowie, a ja nie dość że o nich opowiem, to narysuję mapę najważniejszych jakości, żeby z biegiem czasu nic nie zostało zapomnienie.

Mapa malowana piórkiem i akwarelami przemawia nie tylko symbolem, ale i słowem oraz kolorem. Każdy żywioł ma swój kolor i one dodatkowo nadają charakterystycznego smaku twojej opowieści.

Żywioły

Czy masz element ognia? Działasz impulsywnie i intuicyjnie? A może jesteś ziemią, która wolno trawi i planuje? Albo powietrzem, które przemyśli wszystko na milion sposobów…ale wciąż nie wybierze rozwiązania? Czasem bywamy wodą, która czuje zbyt mocno, żeby umieć się skonfrontować i po prostu czeka, aż czas wszystko załatwi sam.

Ogień

Dawca życia. Wojownik. Inicjator

Ziemia

Ten, który stwarza. Urzeczywistnianie wizji ognia. 

Powietrze

Myśl. Uważność. Informacja. Intelekt

woda

Uzdrowienie. Regeneracja. Czucie. Emocje.

Archetypy

Archetyp (z gr. arche – początek, typos -typ) – pierwotny wzorzec, pierwowzór postaci, zdarzenia, motywu, symbolu lub schematu. Najbardziej znany w definicji psychoanalitycznej, w której archetypy oznaczają elementy strukturalne nieświadomości wspólne wszystkim ludziom na świecie. 

WOJOWNIK, PIONIER, ZAWADIAKA, SURWIWALOWIEC

DUCH ZIEMI, ELF, DRUID, ZWIERZ

GAWĘDZIARZ, DZIENNIKARZ, NAUCZYCIEL, PISARZ, REŻYSER

MATKA, SZAMAN, TERAPEUTA, OPIEKUN

KRÓL, KRÓLOWA, PERFORMER, KLAUN, DZIECKO, AKTOR

ANALITYK, MISTRZ FACHU, KRYTYK, EKOLOG

KOCHANEK, DYPLOMATA, ARTYSTA, ROZJEMCA

SZAMAN, MAG, CZARNOKSIĘŻNIK, DETEKTYW

IDEALISTA, NOMAD, PODRÓŻNIK, FILOZOF, EKSPLORER

OJCIEC, PRZEDSIĘBIORCA, PREMIER, STRATEG

GENIUSZ, NAUKOWIEC, REWOLUCJONISTA

MISTYK, MARZYCIEL, POETA, JASNOWIDZ, WIZJONER

Cennik

 

  • mapa malowana akwarelą i piórkiem, rozmiar A4 – z podstawowym opisem postaci i krótką rozmową = 300zł 
  • mapa malowana akwarelą i piórkiem, rozmiar A4 – z podstawowym opisem postaci, oraz spotkaniem, w którym jest czas i miejsce na pytania oraz zastanowienia = 350zł 

Nauczyciele

Przeczytałam sporo literatury związanej z wzorcami kulturowymi, symbolami i archetypami. Spośród wszystkich badaczy astrologicznych archetypów, najbardziej przypadł mi do serca Steven Forrest. To jego spojrzenie, optymizm oraz entuzjazm inspirują mnie często, kiedy przygotowuję mapy archetypów i ich interpretację.

O MNIE

Ilustracje, grafiki, mapy archetypów

kontakt

kontakt@jaklekko.pl
+48 668 159 004