Informacje

5% z każdej sprzedanej grafiki lub akwareli trafia do wybranej przez ciebie organizacji wspierającej zwierzęta, roślinność lub planetę

PISZ I PYTAJ

info@olgasolga.pl

Jeżeli nie odpowiedziałam w ciągu trzech dni, zadzwoń, może są jakieś problemy ze skrzynką. 

Projekty dla klienta wyceniam indywidualnie, cena uzależniona jest zarówno od tego czy jest to akwarela, czy digital. Od rozmiaru, ilości szczegółów oraz sposobu wykorzystania mojej pracy (czy to projekt prywatny, czy przygotowany do rozpowszechniania). A także, ważne, czy jest to praca pilna, czy niekoniecznie. 

Po prostu do mnie napisz info@olgasolga.pl 🙂

Zapamiętaj, który Ci się spodobał i pomyśl jaki chcesz rozmiar, a potem do mnie napisz info@olgasolga.pl Niektóre z nich nie powinny być drukowane większe niż A2, ale pozostałe mogą być dużo większe. 

Na terenie Krakowa jest za darmo. W Polsce, jeżeli przesyłka jest standardowej wielkości, to 15zł (za pośrednictwem InPost)

Jeżeli kurierem, to cena waha się w zależności od rozmiaru i wagi.

Jak najbardziej, tylko proszę zgłosić to przy wycenie projektu.

Jeżeli bardzo zależy ci na czasie, to zgłaszasz to na początku wyceny (za ekspresowe projekty doliczam dodatkową kwotę).

Jeżeli mamy więcej czasu, to umawiamy się na konkretny termin.

Cena zależna jest od wielu czynników. Od techniki, czy ma to być akwarela, czy projekt komputerowy. Od rozmiaru, a także od ilości szczegółów i wytycznych.

Najprostszy i najtańszy projekt, który zajmie mi niewiele czasu zaczyna się od 150zł. 

Ty wybierasz do jakiej organizacji popłynie 5% wartości twojego zakupu. Ja często pomagam tym fundacjom.

Sadzimy las na zawsze

„Naszą misją jest trwałe i nieodwracalne przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi. Aby to osiągnąć sadzimy lasy, które mają rosnąć zawsze. Lasy są naszym naturalnym sprzymierzeńcem. Ich sadzenie jest najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym.Lasy zatrzymują wodę, której mamy coraz mniej. Lasy tworzą przyjazny mikroklimat, dają nam spokój i dobrą energię. Drzewa dają nam chłód w gorące dni. Lasy stanowią naturalną ostoję wielu, wielu zwierząt i roślin.Lasy po prostu są dla nas dobre.”

Ośrodek rehabilitacji zwierząt w Przemyślu

„Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy chorym, bezdomnym i osieroconym zwierzętom dzikim oraz udomowionym. W Ośrodku na schronienie może liczyć każde potrzebujące zwierzę. Fundacja ma na celu zapewnić mu potrzebne leczenie, rehabilitację i pomoc w powrocie na łono natury lub znalezieniu domu adopcyjnego.”

O MNIE

Ilustracje, grafiki, mapy archetypów

kontakt

info@olgasolga.pl
+48 668 159 004